Skip links
google-birinci-1-sayfada-cikmak-icin

Google’de İlk Sıralarda Çıkmak

Google Arama Motorunda İlk Sayfaya Nasıl Çıkılır?

Google’da nasıl sıralanırsınız, bir çok İnternet pazarlamacısı için sürekli ilgi, bilgi ve çaba gerektiren bir konudur. Eminim e-posta kutunuza gönderilen ve ürünlerini tanıtmanızı isteyen sayısız spam ile karşılaşmışsınızdır ve bu süreçte Google, sizi Google arama sonuçlarının en üstüne çıkararak sizi ödüllendirecektir. Kullandıkları yöntem ücretsiz olsa da, tüm spam’lerden kaçınmanın ve doğrudan zirveye çıkmanın bir yolu var.

Diğerlerinin önüne nasıl geçileceği konusunda araştırma yapmaya başladım ve aşağıdaki bilgileri oldukça ilginç buldum. Google arama motoru tarayıcıları, kısa bir süre içinde web sitelerinin sayfalarını bulabilir. Web’i çok hızlı tararlar ve sayfalarınızı dakikalar içinde dizine ekleyebilirler. Google’a yeni listeler gönderirseniz, bu sayfaları 24 saat içinde arama sonuçlarında görüntüleyebilir.

İçerik Kraldır

Girişiniz bir kez dizine eklenecektir, ancak bu herhangi bir başarıyı garanti etmez. İlk sayfada yer almaya devam etmek ve ödüllendirilmeye devam etmek için sayfalarınızda yeni ve benzersiz içeriğe sahip olmanız gerekir.

İlk sayfa sıralamasını elde etmek için ihtiyacınız olan tüm bilgileri çevrimiçi olarak kolayca alabilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan bir internet bağlantısı ve biraz sabır. Bunu yaptığınızda, Google’ın bir profesyoneli nasıl seveceğinizi tam olarak öğreneceksiniz ve ekstra trafiğin yanı sıra sonunda ciddi para kazanma yeteneğinin tadını çıkaracaksınız. Yani işin sırrı ortaya çıktı, eğer Google’da yükselmek istiyorsanız araştırmanızı yapmaya başlamalısınız.