Skip links

Seo Çalışması

 
Bir tık kadar yakınız…

Profesyonel SEO

Şimdiye kadar sonuç alamadığınız seo çalışmalarınızı bir kenara bırakın. 8GEN Bilişim olarak sizlere profesyonel bir hizmet sunmak istiyoruz. Seo çalışması yani arama motoru optimizasyonu yaptığımız web siteleri için profesyonel anlamda çalışmalar yapıyoruz. Bu alanda başarıyı imkansız görmüyoruz. Müşterilerimizin tamamı için tek bir gayemiz var, o da her aşamada müşteri memnuniyetini sağlamak ve iş akışlarını en kârlı seviyelere çıkarmaktır. 

“Alışılagelmiş seo çalışmalarının dışında, tamamıyla özgün ve stratejik çalışmalar ile internet sitenizin konumuna göre en iyi seo çalışmasını uyguluyoruz.”

İnternet siteniz her açıdan incelenip analiz edildikten sonra, firmanızın yer aldığı sektöre göre ve sıralamanızı yükseltmek istediğiniz anahtar kelimelerine odaklı özel seo çalışması yapıyoruz.

SEO Hizmetlerimiz

BACKLINK ÇALIŞMALARI

Sektör ve pazar analiz sonuçlarına göre internet sitenizin hedefi ile doğru orantılı doğru backlink çalışmalarının yapılması.

SİTE İÇİ SEO ÇALIŞMALARI

İnternet sitenizin tüm teknik analizinin yapılması ve gerekli görülen tüm iyileştirmelerin yapılması işlemidir.

ORGANİK SEO ÇALIŞMALARI

Google uyumlu doğal (organik) seo çalışması ile internet sitenizin sıralaması istikrarlı adımlarla yükselir.

 

MANUEL SEO

Yaptığımız çalışmaların tamamı manuel olarak tamamlanır. Hiç bir otomatik program kullanılmaz. Böylece google nezdinde otoriteniz sarsılmaz.

ANAHTAR KELİME

Web siteniz için belirleyeceğiniz anahtar kelimelerle yapılan seo çalışmasıdır. İyi bir anahtar kelime çalışması doğru sonuçlar verir.

ORGANİK SEO

Organik seo ile arama motorları karşısındaki durumunuz güvenli ve olumlu olur. Bu seo çalışması kalıcılık ve süreklilik sağlar.