web tasarım, seo
05301597840 bilgi@8gen.com

SEO

İnternet sitenizin ulaştığı kullanıcı sayısını artırmak ister misiniz?

Google‘da İlk Sıralarda Olmak!?

Web site optimizasyonu ile (SEO) Google’da ilk sıralarda olun!

İnsanlar internette belirli ürünler yada hizmetler hakkında bilgi aradıkları zaman arama motorlarından faydalanırlar ve yine büyük çoğunluğu arama motorlarında sadece ilk sayfalarda gezinmektedir. Arama sonuçlarında sizin internet siteniz ise hem optimize edilmediğinden hemde page rank değeri düşük olduğundan muhtemelen ya diğer sayfalarda çıkmaktadır yada arama motorlarına hiç kaydedilmemiştir ve yoktur.

Bu durumda ilk yapılması gereken sitenizin arama motorlarına kaydı ve site optimizasyonuyla ve diğer arama motoru kayıt çalışmalarıyla PageRank değerlerinin yükseltilmesidir.

8GEN Bilişim, arama motorlarına dost  web siteleri hazırlamaktadır.

8GEN Bilişim, bu konuda hizmet verdiği firmaların web sitesi üzerinden kesin sonuç almalarına katkıda bulunmuştur. Detayları referanslarımızdan  inceleyebilirsiniz.

Site tasarımı yaptırmak arama motorları için yeterli değildir. Doğru müşteri tarafından bulunmak internette reklam giderlerini en aza indirmek için arama motoru optimizasyonu yapmanız gerekir. Bu yapılmadığı sürece arama motorlarında doğru bulunma ihtimaliniz düşecektir. Bunun için (SEO) Search Engine Optimization çalışması ile sitenizin ilk sayfalarda çıkma şansı yükselecektir. Unutmayın yarın için çok geç kalmadınız hemen bizi arayın ve arama motorlarında ön sıralara yükselin.

Google ilk sayfa da olmak için çok özel bir çalışma yapılması gerekir. Kim sitenizi 1 ay içinde ilk sayfada çıkartacağını söylerse yalan söylemiş olacaktır. Bunu yapmanın imkanı yoktur. Google’da ilk sayfada olmak için uzun bir çalışma gerekir. Yanlız siteniz ile ilgili yapılacak tek bir çalışma da yeterli gelmeyecektir.8GEN Bilişim, tüm rakiplerinizi ve istediğiniz anahtar kelimelerdeki pozisyonlarınızı inceleyerek google’da ilk sayfaya gelmenizi sağlamaya çalışacaktır.

Googleda Yapılan çalışma sonrasında

  1. Site tasarımı incelenerek tespit edilen hatalar belirlenir.
  2. Sayfaların görsel yapısında bir değişiklik yapılmadan ne gibi işlemlerin yapılacağı belirtilir.
  3. Arama motorları için az bilgi veya istenen kelimelerde müşteri sitesinde yeterli bilgi yoksa bunlar ile ilgili web sitesinin arama motorları popülaritesinin arttırılması konusunda müşteriye önerilerde bulunulacaktır. Bu önerilerin bir kısmı orta ve uzun vadeli olup site ağacında ve işleyişinde değişiklikler gerektirebilir.
  4. Arama sonuç sayfalarında ((seprs)search engine result’s page) ilk sayfada çıkması için gerekli yapılması gereken öneriler raporlanır.
  5. Web sitesinin pagerank bilgileri raporları ve bilinirliğinin arttırılması için sitesinin eklenmesi için gerekli başvurular yapılır.
  6. 15 günde bir kelime bazında durum değerlendirilmesi yapılır ve bu doğrultuda yeni rapor oluşturularak gerekli değişiklikler yapılır.
  7. Danışmanlarımız ile devamlı görüşerek site değerlendirmesi yapılır.

Unutulmaması gereken, arama motoru optimizasyonu 1-6 ay gibi bir zaman gerektirir. Düzgün bir çalışma ile başarıyı görebilecek ve sunulan raporlar ile bunları değerlendirebileceksiniz.