web tasarım, seo
05301597840 bilgi@8gen.com

Digital Katalog

Artık web katalog teknolojisinin avantajlarını yaşayabilirsiniz. Benzerlerinden farklı ve anlatımı kendine özgü olan bu çalışma ile, bir CD-ROM ile dağıtabilir, e-posta göndererek ya da dilerseniz web sayfanızdan download ettirerek, düşündüğünüzden daha fazla kitleye sesinizi duyurabilirsiniz.

Mevcut internet erişim hızlarından ötürü internette yer alan görsellerinizin optimize edilmesi gerekmektedir. Optimize edilmemiş veya çok daha detaylı ve büyük görselleri ancak bir CD’de kullanabilirsiniz. Kurumsal CD’niz bire bir web sitenizin aynısı olabileceği gibi, çeşitli interaktif uygulamalar içeren kapsamlı bir pazarlama ve satış öğesine de dönüştürülebilir.

Basılı tanıtımlar tek yönlüdür, sadece mesaj verir. Oysa interaktif bir CD kullanıcı ile etkileşim içindedir.

NEDEN DİJİTAL KATALOG

1 – SATIŞ GRAFİĞİNİZİ ARTIRABİLİRSİNİZ :    

Ürün ve hizmetlerinizi müşteri kitlenize en doğru şekilde tanıtmak bir firma için ne kadar önemlidir biliyorsunuz. Doğru ürün uygun fiyat stratejisi her zaman kazandırmıştır. Satış grafiğinin yukarı çekilmesi için kullanılabilecek en doğru araçlardan birincisi web katalogdur. Ticaretin internet aracılığıyla şaşırtıcı gelişimi gözönünde bulundurulursa, neden en iyi tanıtımla siz de kazanmayasınız ki..

2 – TANITIMLARINIZDA PRESTİJ KAZANIRSINIZ

Dünya genelinde en prestijli şirketlerin kullandığı Dijital kataloğun, firmanızın prestiji ve kabul görmesine de oldukça büyük katkıları bulunmaktadır. En kolay yoldan en hızlı ulaşımla, basit kullanımlı bir başka tanıtım aracı yoktur. Müşterilerinize kaliteyi Dijital Katalog reklamlarına başlayarak verin.

3 – DOĞRU YERLERE DOĞRU ŞEKİLDE ULAŞIRSINIZ

Gereksiz tanıtım&reklam masraflarınızı yok etmek için yapılabilecek en mükemmel yol.
Katıldığınız fuarlarda çok kısa sürelerde çöpe atılan broşürlerinizi düşünün. Yüksek maliyetlerle, iş gücü ve hazırlıklar süresinde kaybedilen vakit. Birde, CdROM üzerinde dağıtımını yaptığınız Dijital Kataloğunuzu düşünün. Maliyeti düşük, asla bilgisayarda incelemeden kenara bırakılmayacak bir çalışma…

4DOĞRU TANITIM ARAÇLARIYLA ETKİLEYİN

Dijital Katalog ile müşterinize ulaşmanız birçok şekilde olabilir. İster CdROM da kayıtlı olarak, isterseniz web sitenizden link vererek download edilebilir ya da mail gönderebilir, her bilgisayardan sorunsuz ulaşabilirsiniz. Tek bir tanıtım aracıyla hiç bu kadar farklı reklam çalışması yaptınız mı? Üstelik yeni bir teknoloji olması nedeniyle, birçok kişi için şaşırtıcı ve ilgi çekici bulunacaksınız.

5 – İLGİ ÇEKERSİNİZ

Potansiyel müşteri kitlenize ulaştığınız anda, herhangi bir broşür ya da yazılı tanıtım araçlarında olduğu gibi asla sonraya kalmazsınız. Web Kataloğun sıra dışı görselliği herkesi okumaya, incelemeye ve fikir edinmeye yöneltecektir. Neden bu fırsatı kaçırasınız!..

6 – KULLANIMI BU KADAR KOLAY BAŞKA TEKNOLOJİ YOK

Her bilgisayar kullanıcısına ulaşırsınız. Kullanımı oldukça basittir. Tıkla göster manıtığı ile hazırlanan bu katalog, yüklenme aşamasında da çok bekleme süresi olmadan kitlelere ulaşmakta, kullanıcıyı sıkmadan çok rahat bir kullanım sağlamaktadır.

7 – MALİYETİ BU KADAR AZ OLMAMIŞTI HİÇ

Pahalı Basım, Profesyonel Grafik Dizaynlar ve Postalama Masrafları. Hedef kitlenize, dünyanın neresinde olursa olsun, en etkili pazarlama yöntemi olan ve dikkat çekici Dijital Kataloğunuzu tamamen ücretsiz ulaştırabilir ve bu sayede işinizi daha da büyük bir müşteri ağına dönüştürebilirsiniz.

Ayrıca firmanız için e-bültenler de hazırlamaktayız. E-Bülten‘ler belirli periyotlarda kullanıcılarınıza e-posta ile gönderebileceğiniz dijital broşürlerdir.